Контактирајте не

 

Почитувани ценети клиенти, ако имате било какви прашања печатење, Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку е-мејл или Skype. Ние ќе одговори на вашите прашања трпеливо и брзо ( цитат во траење од 1 час ) . 

Општи брзо цитат (во траење од 1 час):  admin@kfprinter.com

Со цел да го цитирам ве чини правилно и навремено, Ве молиме да го информирате вашиот производи спецификации во детали, како што се големината, хартија акции за страници и покритие, печатење во боја, количина, завршна површина и други, штом ќе го добиеме вашата e-mail, нашиот тим за продажба ќе ви цитирам нашата најдобра цена побрзо. Ви благодарам.

 

KING FU GROUP

S henzhen Кинг Фу печатење во боја копродукции, ООД (Шенжен Bantian Фабрика)

Адреса: Блок AC, Huanxing Индустриски имот, 4034 Banxuegang Ave, Bantian, Longgang округ, Шенжен, Кина, 518.109

Phone/Wechat:+0086-158 8964 4076 (Bill)

Skype: bookprintingkf

Е-пошта: admin@kfprinter.com

Web: www.kfprinting.com

 

S henzhen ThaiHo Печатење копродукции, ООД (Шенжен Longhua Фабрика)

Адреса: кат 1-3, корпус А, Shanglee Индустриски градина, Qingxiang Rd, област Longhua, Шенжен, Кина, 518.129

Phone/Wechat:+0086-134 2098 4941 (Candy)

Skype: printingkf

Е-пошта: chinathp@yeah.net

Web: www.kfprinting.com

 

HK Кинг Фу печатење во боја копродукции, Ltd ( H K продажба канцеларија)

Адреса: 28F, зграда бр.5, меѓународна трговија Центар, Остин Запад патот, Коулун, Хонг Конг

Тел: + 0086-159 2001 6362 (Сонцето)

Skype: printingcn

Е-пошта: info@kfprinter.com  

Web: www.kfprinter.com

 

Кралот Фу група А ustralia S Алеш  Канцеларија

Адреса: Меси Стрит 29, Gladesville, Нов Јужен Велс, 2111, Австралија

Тел: +61 414550544 (г-дин Вилкинсон)

Skype: live:sales8_1260  

Е-пошта: sales8@kfprinter.com

Our New York office will come soon…

Печатење во Кина, претпочитаат KING FU печатење, вашата најдобра сигурен партнер на ONE STOP печатење услуга РЕШЕНИЕ во Кина.WhatsApp Online Chat !