Pop-up книга - Кина Шенжен Кралот Фу печатење во боја

Pop-up книга

Краток опис:

Висококвалитетен Деца и одбор книга печатење

Со повеќе од 25 години на книги печатење искуства би можеле да бидете сигурни дека на производство со висок квалитет.


 • MOQ: 500pcs 
 • Вид на хартија: Уметност Обложена хартија: Картон: офсет хартија,
 • Тип на печатење: Офсет печатење 
 • Врзувањето Тип: Тврд повез; Мека корица, седло Зашиени; Спирала обврзани; WO Bound
 • Завршувањето: Филм Ламиниране / фолија / Debossed / Die намалување
 • Уметнички дела Формат: PDF / Indesign / ПСД
 • детали за производот

  Тагови производ

  Кралот Фу Group е водечка печатење и пакување производители за сите видови на тврд повез; повез книги; каталози; списанија картонска кутија и така натаму,

  Нашите продажни се онлајн секој ден да ви понудиме најдобра услуга. со цел да ви цитирам прецизна цени, Ве молиме пратете ни ги деталите за производот подолу покажува како големина, хартија потребно да се користи, и слики ако имате, ние ќе ви цитирам директен фабрика цена, цената на превозот преку морето / воздух / Express се многу конкурентна цена. Соработуваат со нашата компанија, можете да добиете вашиот совршен производи дома. Нема потреба да се грижите за ништо. Нашиот квалитет нема да ве изневерам, не само на квалитетот на производите, но, исто така, најбезбедно детали пакување, ние ќе се обезбеди без оштетување за време на долгите испорака.

  Пред масовно производство ќе се направи примерок за вас потврда. примерок плаќање е 60- 80usd / стил кој обично ќе биде враќање кога масовно производство. Маса цел цена зависи од вашите барања. Колку повеќе ќе ги нарачате потоа единечна цена ќе бидат поконкурентни.

  Сега поголемиот дел од нашите клиенти се од САД, Австралија, Канада, Европа најмногу. Стари клиенти сакаат да соработуваат со нас долг рок, како нашиот квалитет и цена се многу убави. Добредојдовте нови клиенти да се испробаат на нашите услуги. Без разлика на вашата цел е мала или голема, ние ќе ја негува секоја шанса да работат за вас. Искрено се надевам дека можеме да се задржи долгорочни бизнис со секого. Ви благодарам.

  Детали Побарано за понуда  
  големина А3, А4, А5, А6 etc.customized
  Тежина на хартија 60gsm, 70gsm, 80gsm, 90gsm, 105gsm, 128gsm, 157gsm, 180gsm, 190gsm, 200gsm, 230gsm, 250gsm, 300gsm, 350gsm, 400gsm, итн
  Тип на хартија C1S / C2S сјајна обложена хартија, Мет обложена хартија, картон, Woodfree хартија, офсет хартија, крафт хартија, посебна хартија, брановидни хартија, итн
  боја CMYK (во боја), Pantone.
  печатење офсет печатење
  Поврзување Случај врзани (тврд повез обврзана), Совршен врзани (со делот пораби), седло шевове, спирала врзани (Жица-O врзани).
  завршувањето Сјај / Мет Ламиниране, сјај / Мет лакирање, топла печат, УВ-слој, втиснување / debossing, умре сечење, перфорација, тркалезна Конер, итн
  Формат за дизајн PDF е најдобар, Indesign или ПСД, исто така, се во ред, Резолуцијата на сликите треба да биде повеќе од 300 dpi. Ако со 3мм крварење. и не треба во боја CMYK
  Услови за достава CIF, ФОБ, EX-работа, DDU итн
  Услови на плаќање T / T / Western Union, PayPal и слично
  Водечко време 7 ~ 15 дена или повеќе, во зависност од количината.
  Пример Слободен во парк, задолжен за прилагодување.
  MOQ 500pcs
  капацитет 50.000 парчиња неделно, силна производство способност.

 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !