Softcover Book - Printing Kina Shenzhen King Fu Color

softcover Book

Përshkrim i shkurtër:

High Quality Soft C mbi Shtypi Book

Me mbi 25 vjet të librave përvojat shtypjen mund të sigurt të prodhimit në cilësi të lartë.


 • Moq: 500pcs 
 • Letër Lloji: paper Art veshura: paper Ofset,: karton
 • Shtypi Lloji: shtypje ofset
 • Detyruese Lloji: Hardcover; Cover Soft, Saddle Stitched; Spirale mbërthyer; WO Bound
 • Mbarimi: Film Kantier / petë / Debossed / Die prerë
 • Artwork Format: PDF / Indesign / PSD
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Mbreti Fu Group është një shtypjen dhe paketimin prodhuesit kryesorë për të gjitha llojet e Hardcover; libra softcover; katalogje; Revista kuti letre dhe kështu me radhë,

  shitjet tona janë në linjë të përditshme për të ju ofrojnë shërbimin më të mirë. në mënyrë që të japin kuotën e ju një çmime të sakta, ju lutem na dërgoni detajet e produktit më poshtë tregon si madhësia, letër e nevojshme për të përdorur, dhe fotot në qoftë se ju keni, ne do të ju japin kuotën e çmimeve të drejtpërdrejtë fabrikë, koston e transportit detar nëpërmjet detit / ajrore / Express janë çmim shumë konkurrues. Bashkëpunuar me kompaninë tonë, ju mund të merrni produktet tuaj të përsosur në shtëpi. Nuk ka nevojë të kujdeset për çdo gjë. cilësia jonë nuk do të ju lejojnë poshtë, jo vetëm produkte të cilësisë, por edhe detajet më të sigurta e paketimit, ne do të sigurojë pa ndonjë dëm gjatë dorëzimit të gjatë.

  Para se të prodhimit në masë ne do të bëjmë mostër për ju konfirmim. Tarifa Mostra është 60- 80usd / style e cila zakonisht do të jetë rimbursim kur të prodhimit në masë. Çmimi Mass mënyrë të varet nga kërkesat tuaja. Sa më shumë që të urdhërojë atëherë çmimi për njësi do të jetë më konkurruese.

  Tani shumica e klientëve tanë janë nga SHBA, Australi, Kanada, vendet evropiane më të madhe. klientët e vjetër duan të bashkëpunojnë me ne afat të gjatë si cilësinë tonë dhe çmimi janë shumë të bukur. mirëpritur klientët e rinj kanë një provoni të shërbimit tonë. Pa marrë parasysh porosinë tuaj është i vogël apo e madhe, ne do të të ushqej çdo mundësi për të punuar për ju. Sinqerisht shpresoj se ne mund të vazhdojmë biznes afat të gjatë me të gjithë. Faleminderit.

  Detajet e kërkuara për një kuotë  
  madhësi A3, A4, A5, A6 etc.customized
  Pesha e letrës 60GSM, 70GSM, 80 gsm, 90gsm, 105gsm, 128gsm, 157gsm, 180gsm, 190gsm, 200gsm, 230gsm, 250gsm, 300gsm, 350gsm, 400gsm, etj
  Paper Lloji C1S / C2S Paper shkëlqim veshura, letër të veshura Matt, karton, Woodfree Paper, Offset Paper, Kraft Paper, Paper Speciale, corrugated Paper, etj
  Ngjyrë CMYK (Full Color), Pantone.
  shtypje Shtypi ofset
  detyrues Rasti i detyruar (Hardcover i detyruar), Perfect lidhur (me seksion sewn), shalë qepur, Spiral i detyruar (Wire-O detyruar).
  Mbarimi Gloss / Matt Kantier, Gloss / Matt lustrim, Hot vulosje, UV-Veshje, embossing / Debossing, Die-prerja, perforohen, Round Conner, etj
  Format e Dizajnit PDF është e mirë, InDesign ose PSD janë gjithashtu ok, Rezoluta e imazheve duhet të jetë mbi 300 dpi. Duhet me rrjedh gjak 3mm. dhe duhet me ngjyra CMYK
  Kushtet për dorëzim CIF, FOB, EX-PUNA, DDU etj
  Kushtet e pagesës T / T / Western Union, Paypal dhe etj
  Koha Lead 7 ~ 15 ditë ose më shumë, në varësi të sasisë.
  mostër Lirë në magazinë, të ngarkuar për customization.
  moq 500pcs
  kapacitet 50.000 copë në javë, aftësi të fortë të prodhimit.

 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !